eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › Kierownik Projektu

Kto szuka:

VENS sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Projektu

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Pełne zarządzanie cyklem życia projektów inwestycyjnych (od pomysłu do finalizacji)
  • Efektywne kierowanie zespołem poprzez ścisłą kontrolę realizacji, jakości i deadlines
  • Analizy wykonalności oraz zarządzanie ryzykiem, zawsze z uwzględnieniem Standardów BHP i ochrony środowiska
  • Kreowanie rozwiązań, opracowywanie dokumentacji projektowej, pozwolenia
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami, i kooperacja z zewnętrznymi wykonawcami
  • Strategiczna komunikacja i umacnianie struktury w zespołach projektowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów inżynierskich
  • Techniczne wyższe wykształcenie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Praktyczna wiedza w kierowaniu zespołami projektowymi i nieustanna chęć rozwoju
  • Biegłość w narzędziach biurowych, AutoCAD i softach PM
  • Mile widziana znajomość GMP, CQV, PMI, IMPA, PRINCE2, Agile

Firma oferuje:

  • B2B, umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Kartę Medicover Sport
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Opiekę konsultanta VENS

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: VENS sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia