PracaOferty pracy OpoleInżynier Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Inżynier Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Inżynier Instalacji ElektrycznychMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac wykonywanych na budowie z zakresie instalacji elektrycznych;
  • Dbanie o terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu;
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi;
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac;
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność w zakresie oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowych zespołach;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii;
  • Atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.