eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OpoleInżynier Budowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Inżynier Budowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Inżynier BudowyMiejsce pracy: Opole ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich;
  • wspieranie Kierownika Budowy oraz przygotowywanie procesów technologicznych;
  • bieżąca współpraca, kontakt i nadzór nad pracami Podwykonawców;
  • monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac;
  • kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości;
  • przygotowywanie dokumentów do odbioru robót (dokumentacja powykonawcza);
  • bieżąca aktualizacja harmonogramu prac na kontrakcie.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (kierunek: budownictwo);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane w zakresie inwestycji przemysłowych i/lub magazynowych;
  • znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów i dokumentacji projektowej;
  • otwartość na pracę w delegacjach;
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

  • długoterminową współpracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowych zespołach;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW);
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii;
  • pracę przy projektach certyfikowanych ekologicznie (BREEM, LEED, DGNB);
  • atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.