eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › Dostawca - Kurier

Kto szuka:

PTD PARTNER

Stanowisko:

Dostawca - Kurier

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów
  • Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery)
  • Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Minimum 18 lat (aplikacja Xpress Delivery dostępna od 16 lat!)
  • Pojazd: rower, skuter, hulajnoga, samochód - wybór należy do Ciebie
  • Smartfon z dostępem do internetu
  • Dowód osobisty lub paszport - wymagane do rejestracji
  • Uczciwość, rzetelność i entuzjazm do pracy :)

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B
  • Wynagrodzenie od każdego zamówienia, łącznie z częścią stałą i zmienną
  • Bezpłatny pakiet szkoleniowy
  • Elastyczny grafik, dostosowany do twoich preferencji
  • Pełne wsparcie i pomoc w trakcie wykonywania obowiązków
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
System wynagrodzeń:
  • premia za wyniki + prowizja + napiwki
Tryb wypłaty:
  • do uzgodnienia
Dni pracy:
  • Praca ma charakter elastyczny. Możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli.
Godziny pracy:
  • elastyczny grafik
Możliwa praca w godzinach nocnych: tak

Stawka:
  • Umowa zlecenie: 30,00–45,00 zł brutto / godz.
  • Kontrakt B2B: 30,00–45,00 zł netto (+ VAT) / godz.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: PTD PARTNER

branże: Logistyka / Transport / Zakupy