PracaOferty pracy Opole › Cieśla -Betoniarz, Holandia, od 580€ - 800€ netto/ tydzień

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Cieśla -Betoniarz, Holandia, od 580€ - 800€ netto/ tydzień

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Cieśla -Betoniarz
Miejsce pracy: Veghel i okolice

 OPIS STANOWISKA:

  • przygotowanie i montaż szalunków pod wylewki betonowe
  • wylewanie i zagęszczanie betonu
  • montaż i demontaż form do betonu
  • prace związane z zbrojeniem betonu
  • montaż kotwi
  • instalacja prefabrykatów zgodnie z projektem
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP
  • wyjazd z domu własnym transportem do Veghel, wyjazd około godziny 5 rano, następnie przejazd autobusem na miejsce projektu
  • praca między godziną 6 a 9 rano ( praca wymaga wcześniejszego wstawania oraz późnego powrotu do domu lub nocowania poza domem, w zależności od odległości projektu)

 OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • wynagrodzenie od 580€ - 800 netto/tydzień; kwota netto podana jest JUŻ PO odliczeniu kosztów zakwaterowania  i ubezpieczenia)
  • gwarantowane 37,5 godz. pracy w tygodniu (w przypadku nadgodzin dodatek 125%) plus 100% płatny czas poświęcony na dojazd na budowę
  • zakwaterowanie (pojedynczy pokój)
  • dodatkowo €50 brutto za każdą noc spędzoną poza domem w hotelu
  • nadgodziny płatne 125%
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • CV z dokładnym opisem realizowanych projektów w zawodzie cieśla -betoniarz
  • wykształcenie zawodowe, kierunkowe - mile widziane
  • posiadanie certyfikatu VCA - lub chęć wyrobienia na miejscu
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura