eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OpoleASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1892

Obowiązki:

- udzielanie osobom zgłaszającym się wyczerpujących informacji o dniach i godzinach pracy poradni stomatologicznej,
- sprawdzanie uprawnień do świadczeń zdrowotnych,
- przygotowanie gabinetu stomatologicznego do przyjęć pacjentów,
- przestrzeganie zasad mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, urządzeń stomatologicznych, oraz utrzymanie czystości gabinetu stomatologicznego ,
- kontrola skuteczności procesu sterylizacji,
- instrumentowanie lekarza stomatologa przy zabiegach,
- przygotowanie mas, podkładów do wypełnień ubytków,
- przygotowanie mas plastycznych do pobierania wycisków,
- dostarczanie pobranych wycisków do pracowni protetycznej,
- na zlecenie lekarza zaopatrywanie gabinetu w potrzebne leki, materiały i druki,
- krzewienie oświaty zdrowotnej

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: Szarych Szeregów 72, 45-287 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA WIERTACZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MONTER SIECI WODNO-KANALIZACYJNYCH

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...