eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › STARSZY INSPEKTOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STARSZY INSPEKTOR

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0774

Obowiązki:

- przygotowywanie opinii do wniosków inwestycyjnych o wprowadzenie zadań do PIB,
- opracowywanie programów funkcjonalno-użytkowych oraz programów inwestycji,
- opracowywanie opisu przedmiotu zamównienia do przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamównienia publicznego na wykonanie programów inwestychi, programów funkcjonalno-użytkowych oraz dokumentacji projektowej,
- opracowywanie wyceny prac projektowych do ustalenia wartości szacunkowej dokumentacji projektowej,
- przygotowywanie projektów odpowiedzi na zapytania ofertowe,
- weryfikacja kosztorysów ofertowych,
- opracowywanie kosztorysów inwestorskich na realizację robót budowlanych w związku z rozszerzeniem zakresu rzeczowego zadania,
- weryfikacja opracowanych przez biuro projektów programów inwestycji, programów funkcjonalno-użytkowych oraz dokumentacji projektowej,
- udział w posiedzeniach Komisji Oceny Projektów Inwestycyjnych,
- przygotowywanie pism do wykonawców dokumentacji budowlanych w zakresie wyjaśnień, wezwań itp,
- kompletowanie elaboratów rozliczeniowych dla zadań inwestycyjnych.
Godziny pracy 7-15

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MSOffice

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, kierunek: budownictwo

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania:

  • Poziom wykształcenia: średnie branżowe lub wyższe o kierunku budownictwo i pokrewne.Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: wykształcenie średnie - 4 lata, wyższe - 2 lata.Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dokumenty: CV ,list motywacyjny oraz kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć klauzulę o treści" Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych w celu rekrutacyjnym".

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-19

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura