eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › REFERENT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

REFERENT

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0780

Obowiązki:

Szczegóły oferty: https://olsztyn.kbw.gov.pl/aktualnosci/informacje/nabor-na-stanowisko-referent
1. Wykonywanie czynności kancelaryjnych delegatury.
2. Obsługa organów wyborczych.
3. Udzielanie informacji w sprawach wyborczych.
4. Opracowywanie projektów pism, wyjaśnień w sprawach organizacji wyborów oraz interpretacji przepisów prawa wyborczego.
5. Obsługa systemów wyborczych, wprowadzanie/aktualizacja/weryfikacja danych.
6. Archiwizowanie dokumentacji wyborczej.

Godziny pracy 7:30-15:30

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, administracyjne

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: administracja lub pokrewne, ekonomia

Pozostałe wymagania:

  • Obywatelstwo polskie, wykształcenie: minimum średnie, umiejętność pracy z aktami prawnymi, znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Miejsce pracy: Piłsudskiego 7/9, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV (z numerem telefonu oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych), list motywacyjny, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwoskarbowe, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiegoKopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia i doświadczenia zawodowego.Dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 28 czerwca 2024 r. na adres mailowy: ols-piotr.sarnacki@kbw.gov.pl lub dostarczyć do siedziby Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Olsztynie:Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9, 10-575 Olsztyn, II piętro, pok. 255.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa