eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › Project Leader

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Project Leader

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Zadania:

  • Współtworzenie krótko- i długoterminowej strategii sprzedaży, koordynowanie i monitorowanie działań strategicznych
  • Wykonywanie zadań sprzedażowych w wyznaczonym terytorium poprzez generowanie sprzedaży bezpośredniej z nowych i istniejących źródeł
  • Aktywne promowanie najwyższych standardów obsługi klienta, nastawienie biznesowe, posiadanie najnowszej wiedzy o produktach i dogłębne zrozumienie potrzeb Klienta
  • Aktywne wyszukiwanie nowych klientów
  • Stosowanie standardów obsługi oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w każdym aspekcie pracy
  • Współpraca z działami wspierającymi: wsparcie marketingu, działu wykonawczego oraz bliska, ścisła współpraca z działem projektowym w celu zapewniania wysokiego poziomu zadowolenia klientów
  • Odpowiedzialność za sporządzanie planów działania i wskaźników efektywności w regularnych odstępach czasu
  • Negocjowanie umów
Wymagania:
  • Proaktywne nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów klientów
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań inżynierskich do największych firm z szeroko pojętej branż budowlanej, produkcyjnej
  • Zdolność do identyfikacji potrzeb, przekonywania ludzi i wykonywania prezentacji rozwiązań
  • Preferowani kandydaci z dyplomem studiów w dziedzinie inżynierii lądowej lub innych kierunków technicznych
  • Wymagana umiejętność czytania rysunków technicznych i wiedza z zakresu procesów budowlanych
  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania swoim czasem i zadaniami
Oferujemy:
  • Ciekawą i dającą szansę szybkiego rozwoju pracę
  • Możliwość wykonywania ambitnych zadań w branży inżynierii lądowej w ramach międzynarodowego zespołu
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premii uzależnionym od wyników sprzedaży
  • Pracę w zespole pełnym pasji w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Skandynawską kulturę pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia