eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › Pracownik Działu Kadr i Płac

Kto szuka:

W ACCOUNTING GROUP sp. z o.o

Stanowisko:

Pracownik Działu Kadr i Płac

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Naliczanie płac: Przygotowywanie wynagrodzeń, korzystając z systemu Optima.
  • Rozliczanie obowiązków: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, w tym sporządzanie deklaracji ZUS, PIT itp.
  • Administracja i analiza: Kierowanie procesami kadrowymi, tworzenie raportów kadrowo-płacowych.
  • Wsparcie pracowników: Informowanie i doradztwo w zakresie przepisów pracy oraz płac.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy?
  • Doświadczenie: Min. 3 lata na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów: Aktualna wiedza z prawa pracy, podatkowego i ubezpieczeń społecznych.
  • Kompetencje techniczne: Znajomość MS Office, Płatnika, Comarch Optima.
  • Samodzielność i organizacja:Efektywne zarządzanie czasem pracy i samodzielność w działaniu.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Twoje umiejętności są dla nas cenne.
  • Stabilna praca: Umowa o pracę i bezpieczeństwo zatrudnienia.
  • Rozwój osobisty: Szkolenia i kursy by rozszerzać Twoje umiejętności.
  • Integracja: Budujemy zespół także poza biurem.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: W ACCOUNTING GROUP sp. z o.o

branże: HR