eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OlsztynKonsultant obsługi klienta

Kto szuka:

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konsultant obsługi klienta

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołączając do Transcom, masz możliwość wyboru pracy w jednym z działów:
  • W dziale obsługowym:
    • odbieramy połączenia i obsługujemy klientów w zakresie wystawionych faktur, problemów z zasięgiem, szczegółów oferty.
  • W dziale sprzedażowym
    • kontaktujemy się z obecnymi klientami w celu aktualizacji warunków promocyjnych
    • odbieramy połączenia od użytkowników zainteresowanych naszymi usługami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Nastawienie na sprzedaż, aktywne słuchanie i wielozadaniowość.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w wysokości 28,10 zł brutto / h (umowa zlecenie) + (bez górnego limitu w działach sprzedażowych, do 500 zł brutto w dziale obsługowym).
  • Szkolenie wdrażające.
  • Jasną ścieżkę rozwoju.
  • Program poleceń pracowniczych - do 3000 zł brutto.
  • Konkursy z nagrodami pieniężnymi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...