eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › Inżynier Elektronik

Kto szuka:

Visimind Ltd Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Elektronik

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Integracja zaawansowanych urządzeń pomiarowych
  • Opracowywanie/wdrażanie procedur i testów sprzętu
  • Projektowanie/weryfikacja układów elektroniki
  • Dobór komponentów elektronicznych
  • Montaż i lutowanie urządzeń elektronicznych
  • Tworzenie projektów 3D (moduły, mocowania, obudowy)
  • Rozwijanie nowatorskich rozwiązań elektronicznych
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Serwis zagraniczny

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w projektach elektronicznych (komercyjne/hobbystyczne)
  • Umiejętność korzystania z oprogramowania do projektowania układów (np. KiCad)
  • Znajomość narzędzi projektowania 3D
  • Angielski (czytanie dokumentacji, komunikacja techniczna)
  • Wiedza o symbolach/oznaczeniach elektronicznych
  • Samodzielność, sumienność, komunikatywność, kreatywność
  • Min. 6-letnie doświadczenie w branży
Atuty:
  • Programowanie obiektowe
  • Doświadczenie z GPS, kamerami, LIDAR
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Programowanie mikrokontrolerów (np. Arduino)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Interesujące projekty
  • Zespół specjalistów
  • Autonomię decyzyjną
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Integracje, kawa/herbata
  • Międzynarodowe środowisko
  • Szkolenie wstępne
  • Dostęp do innowacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczność godzin pracy
  • Świadczenia pracownicze (ZFŚS, benefity, ubezpieczenia grupowe)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Visimind Ltd Sp. z o.o.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka