Kto szuka:
Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
Stanowisko:
Inspektor
Numer referencyjny:
148363
Lokalizacja:
Olsztyn
warmińsko-mazurskie
Opis stanowiska podany przez pracodawcę:
Warunki pracy
Praca o charakterze administracyjno - biurowym, czas pracy 8 godzin, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę.
Zakres zadań
- Przyjmuje akta spraw ostatecznie zakończonych z komórek jednostek organizacyjnych KWP, porządkuje akta, analizuje protokoły brakowania, uczestniczy w brakowaniu akt, udostępnia i przekazuje materiały w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania archiwum KWP.
- Realizuje zagadnienia pracy kancelaryjno – biurowej Policji w skali województwa warmińsko – mazurskiego w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji jawnej.
- Sprawuje opiekę merytoryczną nad pracą sekretariatów wydziałów KWP oraz OPP i SPKP w zakresie prawidłowego obiegu dokumentacji jawnej, wdraża nowo przyjęte sekretarki KWP do pracy oraz udziela instruktażu sekretarkom jednostek terenowych w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji jawnej.
- Przeprowadza czynności nadzorcze i uczestniczy w czynnościach kontrolnych z zakresu pracy kancelaryjno-biurowej, sporządza stosowną dokumentacje pokontrolną w celu uzyskania pełnego obrazu obiegu dokumentacji jawnej w komórce bądź jednostce w zakresie pracy kancelaryjno- biurowej i obiegu dokumentacji jawnej.
- Opracowuje projekty przepisów szczebla wojewódzkiego w zakresie pracy kancelaryjno – biurowej oraz organizuje szkolenia pracowników obsługujących sekretariaty, z zakresu pracy kancelaryjno – biurowej w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji jawnej.
- Prowadzi ewidencję i rejestry związane z realizacją zadań służbowych.
- Porządkuje i konserwuje zasób archiwalny KWP w Olsztynie.
Wymagania stawiane pracownikowi:
Wymagania niezbędne
wykształcenie: średniedoświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze pracy kancelaryjno - biurowej.
- Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli ściśle tajne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.
- W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
- Wiedza z zakresu funkcjonowania sekretariatu, systemów kancelaryjnych.
- Umiejętność obsługi komputera.
- Umiejętność argumentowania, przekonywania, asertywność, rzeczowość.
- Posiadanie obywatelstwa polskiego
- Korzystanie z pełni praw publicznych
- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Wymagania dodatkowe
- Znajomość zagadnień dot. funkcjonowania i pracy Policji, zarządzanie zespołem.
- Wiedza z zakresu administracji.
- Doświadczenie w pracy biurowej.
Kontakt do pracodawcy:
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »