eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › Inspektor

Kto szuka:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

Stanowisko:

Inspektor

Numer referencyjny:

139176

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • umowa na czas określony (12 m-cy w ramach ustawy o służbie cywilnej) z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • stres związany z działaniem pod presją czasu,
  • dyspozycyjność, odbywanie wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych,
  • praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Zakres zadań

  • Wykonuje badania laboratowyjne kruszyw w celu określenia jakości wykonywanych materiałów. Wykonywanie zadania związane jest również z realizacją programów rządowych w ramach PBDK
  • Pobiera w terenie, transportuje i przygotowuje próby w celu przeprowadzenia badań laboratoryjnych. Wykonywanie zadań związane jest również z realizacją programów rządowych w ramach PBDK
  • Wspólnie z innymi członkami Zespołu analizuje wyniki przeprowadzonych badań kruszyw w celu określenia poziomu zgodności uzyskanych wyników z wymaganiami
  • Współpracuje z nadzorem realizowanych przez Oddział zadań inwestycyjnych celem zapewnienia właściwej jakości robót
  • Współuczestniczy przy wykonywaniu określonych zadań realizowanych na innych stanowiskach pracy w zespole w celu zapewnienia pomocy przy wykonywaniu tych zadań
  • Przyjmuje, rejestruje oraz prawidłowo przechowuje, a następnie likwiduje próby laboratoryjne w celu właściwego ich nadzorowania

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość ustawy o drogach publicznych oraz rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie
  • Znajomość norm, wytycznych technicznych i metod badań w obszarze4 działalności zespołu
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office
  • Kompetencje: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Posiadanie wiedzy z zakresu technologii robót drogowych
  • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego i specjalistycznych programów komputerowych
  • Znajomość normy Zarządzanie jakością - norma PN-EN ISO/IEC 17025

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Informatyk Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inspektor nadzoru budowlanego

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

branże: Administracja publiczna