eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OlkuszProdukcja palet 6400 zł brutto

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Produkcja palet 6400 zł brutto

Lokalizacja:

Olkusz

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • obsługiwać urządzenia do produkcji palet i cięcia drewna
  • naprawiać i zbijać palety drewniane
  • sortować palety drewniane
  • magazynować gotowe produkty
  • kontrolować jakość produktu

Czego oczekujemy?
  • dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • braku przeciwwskazań do pracy fizycznej

Co oferujemy?
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie (stała współpraca)
  • wynagrodzenie na poziomie 29,60 brutto/h
  • godziny pracy od 6 do 17, oraz 6 do 14 w soboty
  • pełna odzież robocza
  • Miejsce wykonywania pracy: Bolesław

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-04

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...