eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OlkuszElektryk

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk

Lokalizacja:

Olkusz

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja: Osiek

Zakres obowiązków:

  • Działania w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki
  • Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych
  • Remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń
  • Wykonywanie czynności diagnostycznych
  • Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne: technik elektryk
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest koniecznym warunkiem, z uwagi na możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D – mile widziana
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym – mile widziana
  • Uprawnienia SEP dla grupy 1 do 1 kV – warunek konieczny zarówno dla doświadczonego kandydata, jak i do przyuczenia
  • Uprawnienia SEP dla grupy powyżej 1 do 20 kV – mile widziane
Oferujemy
  • Zatrudnienie od zaraz na pełny etat
  • Wynagrodzenie 27,70 - 30,00 zł brutto
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie kolonii dla dzieci
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-04

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...