PracaOferty pracy Oleśnica › Pracownik produkcji/Pracownik warsztatu - dział sitodruk

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji/Pracownik warsztatu - dział sitodruk

Lokalizacja:

Oleśnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • składanie gotowych elementów,
  • obsługa maszyn i urządzeń drukarskich do Sitodruku oraz kontrola jakości produktu,
  • przeprowadzenie czynności związane z przygotowaniem i ustawieniem maszyn do druku.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:15/13:45-22:00/22:00-6:15
  • możliwości dojazdu do miejsca pracy własnym środkiem transportu,
  • wysokiej sprawności manualnej,
  • dokładności i dbałości o szczegóły.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • stawkę 4300 zł brutto/miesięcznie (plus premię 700 zł brutto),
  • premię, dodatki, nadgodziny dla chętnych,
  • stałą opiekę koordynatora InterKadra,
  • kartę Multisport,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,4% wyższe r/r i wyniosło 7485,12 zł brutto. Względem czerwca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Współpraca z freelancerem. Rozliczanie umów o dzieło i zlecenia w pracy zdalnej

    Współpraca z freelancerem. Rozliczanie umów o dzieło i zlecenia w pracy zdalnej

    Zanim przedsiębiorca zdecyduje się na współpracę z freelancerem, który nie posiada własnej działalności gospodarczej, powinien poznać dostępne modele rozliczeń oraz formy zabezpieczające transakcje, a więc zaliczkę i zadatek. W ten ...