eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Oława › Specjalista ds. obsługi klienta

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja:

Oława

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przygotowanie ofert według wytycznych działu handlowego
  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej inwestycji, umowy
  • kontrola realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • kontrola zakupów komponentów zgodnie z harmonogramem
  • przygotowanie dokumentacji do odbiorów
  • komunikacja z klientami w sprawie zmian w harmonogramie, zmian w projekcie
  • kontrola płatności (za zrealizowane projekty)
  • nadzór nad wydanym narzędziem handlowców (komputer, samochód, próbki testów)
  • zabezpieczenie działu handlowego materiałami marketingowymi (kontrola zamówień)
  • pilnowanie ubezpieczeń i przeglądów technicznych samochodów
  • pomoc organizacyjna w przygotowaniu do targów branżowych

Oczekujemy:

  • znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywności
  • nienagannej kultury osobistej
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • dojrzałości charakteru
  • świetnej samoorganizacji
  • wykształcenia wyższego

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy+premii
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwość rozwoju własnych kompetencji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center