eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OławaMalarz / Pomocnik Malarza drogowego

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Malarz / Pomocnik Malarza drogowego

Lokalizacja:

Oława

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i oznaczanie miejsc na drodze do malowania
  • Malowanie oznaczeń poziomych na jezdni, takich jak linie, pasy, strzałki i napisy
  • Instalowanie i usuwanie tymczasowego oznakowania drogowego
  • Utrzymanie i konserwacja sprzętu i narzędzi używanych do malowania
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zasad organizacji ruchu drogowego podczas pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie w malowaniu oznakowań drogowych lub w pracy na podobnym stanowisku lub chęć do nauki
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka precyzja i dokładność w wykonywaniu prac
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane kategorie wyższe)
  • Gotowość do pracy w delegacjach

Firma oferuje:

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie prywatne
  • możliwość rozwoju

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...