PracaOferty pracy Warszawa › Analityk Finansowy ds. Raportowania

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Analityk Finansowy ds. Raportowania

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Przygotowanie i analiza danych finansowych, raportowanie zgodne z IFRS.
  • Zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca oraz księgowaniem różnic księgowych.
  • Optymalizacja procesów finansowych i kontrolingowych.
  • Współpraca międzydziałowa, w tym z działami operacyjnymi i księgowością.
  • Realizacja kontroli finansowych oraz udział w audytach.
  • Nadzorowanie obiegu dokumentacji oraz rozwój narzędzi do raportowania.
  • Udział w projektach globalnych i wdrażanie raportowania ESG.
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w raportowaniu finansowym.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Biegłość w pakiecie MS Office i umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Praktyczna znajomość UoR, preferowana znajomość IFRS.
  • Zaawansowane umiejętności analityczne, dobry porządek pracy, inicjatywność.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w audycie zewnętrznym.
  • Znajomość systemu FK Navision.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Potencjał do realizacji własnych pomysłów w międzynarodowej organizacji.
  • Rozwój kompetencji i możliwość personalnego wzrostu.
  • Nowoczesne środowisko pracy oraz pakiet szkoleń.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Bankowość / Leasing