PracaOferty pracy NysaPraca dodatkowa- wykładanie towarów [Nysa]

Kto szuka:

MS SERVICES Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca dodatkowa- wykładanie towarów [Nysa]

Lokalizacja:

Nysa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Kompania Piwowarska, Lindt, Pepsi Cola GB)

Mamy dla Was świetną okazję na dodatkowy zarobek, który można połączyć z codziennymi zakupami w Biedronce. Poszukujemy Merchandiserów do nowego projektu dla naszego Klienta z branży spożywczej.

Lokalizacja : Biedronka  Nysa

 Będziesz odpowiedzialny za:

  • Zadbanie o odpowiednią ekspozycję oraz zapas produktów naszego klienta. Jedna wizyta w tygodniu (tego samego dnia)
  • Maksymalnie 1 godzina na wizytę.
  • Brak wizyt w soboty

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Pracę dla lidera rynku
  • Niewymagająca i prosta praca - idealna do wykonania podczas zakupów w Biedronce, np. w drodze do domu lub przed pracą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy
  • Aktualne oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Nie wymagamy CV, aplikuj i zostaw namiary na siebie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: MS SERVICES Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...