eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowy SączPracownik Recepcji Nowy Sącz

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Pracownik Recepcji Nowy Sącz

Lokalizacja:

Nowy Sącz

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, sieci klubów fitness,  poszukujemy Pracownika Recepcji w Nowym Sączu.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:

  • Obsługa klientów w pełnym zakresie
  • Nadzór nad wejściami do klubu
  • Zarządzanie kartami systemowymi
  • Odpowiadanie na pytania klientów
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Prezentacja oferty klubu
  • Oprowadzanie klientów po klubie
  • Sprzedaż karnetów i produktów z Fit Baru
  • Kontaktowanie się z klientami telefonicznie
  • Przedłużanie umów członkowskich
  • Umawianie spotkań z potencjalnymi członkami klubu
  • Kontakt z klientami zalegającymi z płatnościami
  • Utrzymywanie porządku w klubie
  • Aktywne uczestnictwo w życiu klubu

Oferujemy:

  •  Elastyczne godziny pracy, które z łatwością dostosujesz do innych obowiązków
  • Stawkę godzinową
  • Atrakcyjny system bonusów uzależnionych od wyników sprzedażowych
  •  Pakiet szkoleń wstępnych związanych z obsługą naszych aplikacji, standardami obsługi Klienta i technikami sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Dostępność co najmniej 4 dni w tygodniu oraz dwa weekendy w miesiącu
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Duża dawka pozytywnej energii i uśmiechu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i otwartość na ludzi

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: Administracja biurowa

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...