eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowy Dwór MazowieckiMechanik maszyn (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Mechanik maszyn (k/m)

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku – w weekendy dyżury telefoniczne wg grafiku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju,
  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Płońsk, Świercze, Zakroczym, Dzierzążnia, Pomiechówek, Nasielsk (oraz miejscowości na trasie).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych.

Wymagania:
  • chęci do pracy,
  • chęci podjęcia dłuższej współpracy,
  • jeżeli nie posiadasz doświadczenia, ale jesteś chętny do nauki - wszystkiego Cię nauczymy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny
a0tbI000008YLR6QAO

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-26

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Wprawdzie do obecności sztucznej inteligencji zdążyliśmy już się przyzwyczaić, to jednocześnie pytania o to, czy AI jest w stanie pozbawić nas etatów nadal nie cichną. W których zawodach prawdopodobieństwo zastąpienia pracowników ...

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.