eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowy Dwór MazowieckiKontroler Jakości

Kto szuka:

EcoWipes

Stanowisko:

Kontroler Jakości

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Badanie jakości oraz ocena zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, ocena wizualna pod kątem wad
  • Analizowanie wyników kontroli
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja oraz ewidencja wyrobów niezgodnych
  • Wsparcie liderów linii produkcyjnej w zakresie zagadnień jakościowych
  • Archiwizacja wzorów produkcyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Mile widziane:
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Pewność zatrudnienia – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony, paczki, imprezy integracyjne
  • Transport do pracy z wybranych miejscowości (Baboszewo, Glinojeck, Świercze, Nowe Miasto Cieksyn, Smoszewo, Emolinek, Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Raciąż, Załuski)

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: EcoWipes

branże: Produkcja / Przemysł

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.