PracaOferty pracy Nowy Dwór MazowieckiKasjer / Sprzedawca - Nowy Dwór Mazowiecki

Kto szuka:

Golden Serwis Sp. z o. o.

Stanowisko:

Kasjer / Sprzedawca - Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na Stanowisko: Kasjer Sprzedawca w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki

ul.  Wojska Polskiego

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • wykładanie towaru
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji towarów

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa
    • 28,70 zł brutto/h dla pozostałych (pełny ZUS
    • 29,70 zł brutto=netto/h dla studentów
  • Umowa zlecenie
  • wypłata miesięczna

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • pełnoletność
  • orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • gotowość do pracy dwuzmianowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Golden Serwis Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...