PracaOferty pracy Nowy Dwór Mazowiecki › Elektromechanik / Automatyk utrzymania ruchu (Nowy Modlin)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik / Automatyk utrzymania ruchu (Nowy Modlin)

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym i sanitarnym
  • monitorowanie pracy maszyn i zapobieganie awariom
  • przeprowadzanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem
  • współpraca z Działem Produkcji w usuwaniu awarii i regulacji maszyn
  • udział w remontach i przeglądach realizowanych wewnętrznie i przez firmy zewnętrzne
  • rejestrowanie awarii i przeglądów
  • udział w instalacji nowych maszyn i demontażu starych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne
  • minimum 1 rok doświadczenia w mechanice/elektronice/automatyce
  • stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość MS Office
  • orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do jego wyrobienia

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie
  • BENEFITY: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-31

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Szukanie pracy latem w 4 krokach

    Szukanie pracy latem w 4 krokach

    W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

  • Wniosek o emeryturę załatwisz w czasie e-wizyty

    Wniosek o emeryturę załatwisz w czasie e-wizyty

    Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

  • GUS: średnia krajowa w VI 2024 wyższa o 11% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2024 wyższa o 11% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...