eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NidzicaPRACOWNIK DZIAŁU KADR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU KADR

Lokalizacja:

Nidzica

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0359

Obowiązki:

Wprowadzanie do ewidnecji czasu pracy absencji, prowadzenie akt osobowych, prowadzenie ewidencji czasu pracy.
Wysokość wynagrodzenia uzależniona od kwalifikacji.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 7, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP,CV wysyłać również na adres e-mail:ksiegowa@pur-nidzica.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.