PracaOferty pracy MysłowiceKonsultant ds. Wsparcia Serwisowego

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Konsultant ds. Wsparcia Serwisowego

Lokalizacja:

Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  •  Udzielanie wsparcia serwisowego Klientom firmy, w zakresie wdrożenia,
  • Analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników,
  • Udzielanie porad informatycznych,
  • Konfiguracja oprogramowania,
  • Monitorowanie i analiza wydajności systemów IT.

 Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Komunikatywności i umiejętności pracy z klientem,
  • Doświadczenia we wdrażaniu oprogramowania (kadry i płace i/lub finanse i księgowość) - minimum 2 lata,
  • Dobrej znajomości przepisów związanych z prawem pracy i/lub ustawą o rachunkowości - umiejętności zastosowania wiedzy przy wdrażaniu systemu u klientów,
  • Dobrej znajomości arkuszy kalkulacyjnych - w zakresie potrzebnych do masowych prac z danymi zbiory liczone w setkach/ tysiącach wierszy,
  • Wiedzy o relacyjnych bazach danych SQL - mile widziana.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (w początkowym okresie zatrudnienia w pełni z biura. Po 1-2 miesiącach współpracy 80% zdalnie).
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do kartę sportową,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności w rozwojowej branży,
  • Przejrzysty system rozwoju kariery,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie oferujące stabilne, długofalowe zatrudnienie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – technologicznej firmy dostarczającego oprogramowanie do sektora facility managment, lidera w swojej branży obsługującego ponad 1000 klientów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-06

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.