PracaOferty pracy MyślibórzDORADCA KLIENTA - PRACOWNIK BIUROWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

DORADCA KLIENTA - PRACOWNIK BIUROWY

Lokalizacja:

Myślibórz

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0593

Obowiązki:

Obsługa klienta (korespondencja internetowa, rozmowy telefoniczne). Przyjmowanie zleceń, wystawianie faktur.
Praca od poniedziałku do piątku w godz. od 07.00 do 16.00 (praca w soboty do ustalenia z pracodawcą).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • mile widziana znajomość branży samochodowej

Miejsce pracy: Lipowa 26C, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA OSOBA DO GOTOWANIA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA POMOCNIK DEKARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.