PracaOferty pracy Mińsk Mazowiecki › Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

Lokalizacja:

Mińsk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • dbałość właściwą ekspozycję towarów - mięso, wędliny, sery itp.
  • aktywna sprzedaż produktów
  • monitorowanie terminów przydatności do spożycia
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • komunikatywności oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • umiejętności skutecznej współpracy w zespole,
  • dyspozycyjności i zaangażowania w rzetelne realizowanie przydzielonych zadań,
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich sprawnego uzupełnienia)

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • premie sprzedażowe dla Pracowników działu mięsno - wędliniarskiego
  • talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • 23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.