eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Milicz › Operator maszyn i urządzeń

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń

Lokalizacja:

Milicz

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • Analizowanie przyczyn usterek
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia min. zawodowego technicznego
  • Zdobytego doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Umiejętności obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Punktualności, samodzielności i dokładności przy wykonywanych obowiązkach
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, uprawnienia do obsługi suwnic UDT, znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i/lub elektryki – elektroniki
Oferujemy:
  • Stabilną współpracę w firmie produkcyjnej z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Benefity, m.in.: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, ,,wczasy pod gruszą''
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym

Oferta dotyczy pracy stałej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna