PracaOferty pracy MilanówekMagazynier z UDT nocne zmiany, nawet 6400 zł brutto

Kto szuka:

Jaga Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier z UDT nocne zmiany, nawet 6400 zł brutto

Lokalizacja:

Milanówek

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4800 zł brutto miesięcznie.
  • Premie miesięczne:
    • 250 zł brutto za obsługę wózka widłowego.
    • Do 700 zł brutto premii operacyjnej.
  • Możliwość otrzymania premii uznaniowej
  • Elastyczne godziny pracy: w systemie zmianowym (18:00-02:00, 20:00-04:00).
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta przedpłacona o wartości 210 zł do płatności za produkty spożywcze w marketach.
    • Zimne napoje oraz słodkie przekąski.

Twoje zadania:
  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera magazynowego.
  • Wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej.
  • Obsługa wózka widłowego (w przypadku posiadania uprawnień UDT).
  • Wykonywanie zleconych czynności magazynowych.

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.
  • Posiadanie uprawnień UDT.

Miejsce pracy: Duchnice k. Ożarowa Maz. (BLISKO STACJI PKP)

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV!

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w stabilnej i przyjaznej firmie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Jaga Recruitment Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.