eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mielec › KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Lokalizacja:

Mielec

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1150

Obowiązki:

Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na twarz i ciało, aktywna praca i kontakt z Klientami salonu, doradztwo w zakresie pielęgnacji domowej, odpowiedzialność za powierzony sprzęt, przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, sprzedaż zabiegów oraz produktów detalicznych, wykonywanie manicure i pedicure hybrydowego, wykonywanie henny i regulacji brwi, henny pudrowej, laminacji brwi, liftingu i laminacji rzęs, depilacji woskiem.
praca w godzinach 9.00-17.00 i 12.00-20.00

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: kosmetolog

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe kosmetolog lub w trakcie studiów wyższych lub kosmetyczka, przebyte szkolenia z zakresu kosmetologii mile widziane, wysoka kultura osobista, dbałość o estetykę, dyspozycyjność i gotowość do pracy również w soboty, umiejętność pracy w zespole, umiejętności sprzedażowe, utrzymanie porządku i czystości w gabinetach, odpowiedzialność.

Miejsce pracy: Świętej Kingi 25, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt z pracodawcą telefoniczny: 791971868 lub wyslanie CV na adres poczty elektronicznej: beauty.secret@interia.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja