eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaZastępca Kierownika Salonu

Kto szuka:

Lynx

Stanowisko:

Zastępca Kierownika Salonu

Numer referencyjny:

REK/02579/2024

Lokalizacja:

Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kogo szukamy?
  • Nasz idealny Kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w pracy w salonie optycznym. Jeśli masz już doświadczenie na stanowisku menedżerskim, to będzie to dodatkowym atutem. Jeżeli jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną i dążąca do celu, zapraszamy do aplikowania!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
  • zastępowanie Kierownika w trakcie jego nieobecności w Salonie Optycznym,
  • profesjonalna obsługa naszych klientów w kwestii doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych,
  • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie,
  • współpraca z optometrystami,
  • dokonywanie drobnych napraw okularów,
  • odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie salonu i zapewnienie właściwej obsługi klienta – w tym weryfikacja i akceptacja reklamacji problemowych,
  • wsparcie przełożonego w prowadzeniu nadzoru nad gospodarką magazynową oraz tworzeniu grafików.

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i stylizacyjnych,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z pakietem sportowym - całość dla Ciebie finansowana przez Medicover,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover,
  • grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Lynx

branże: Sprzedaż

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.