eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaZastępca Głównego Księgowego

Kto szuka:

Zakład Doskonalenia Zawodowego

Stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Podwale 13

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Zakładu
  • przegląd i okresowe zamykanie ksiąg
  • przygotowanie sprawozdań jednostkowych i łącznych
  • terminowe przygotowanie i składanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • współpraca z organami podatkowymi, instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów finansów-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej firm
  • samodzielne naliczanie listy płac oraz jej elementów składowych – warunek konieczny
  • ewidencja listy płac na kontach księgowych
  • przygotowywanie deklaracji do zewnętrznych instytucji (ZUS, GUS, PEFRON, US)
  • przygotowywanie raportów i danych płacowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i podatku VAT
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki
  • doskonała organizacja czasu pracy, rzetelność i terminowość
  • umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziana znajomość programu CDN Optima, bardzo dobra Pakietu MS Office.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Zakład Doskonalenia Zawodowego

branże: Księgowość / Audyt

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...