eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaZastępca Głównego Księgowego

Kto szuka:

Zakład Doskonalenia Zawodowego

Stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Podwale 13

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Zakładu;
  • przegląd i okresowe zamykanie ksiąg;
  • przygotowanie sprawozdań jednostkowych i łącznych;
  • terminowe przygotowanie i składanie deklaracji podatkowych VAT, CIT;
  • współpraca z organami podatkowymi, instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami;
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych;
  • księgowanie dokumentów finansów-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej firmy;
  • samodzielne naliczanie listy płac oraz jej elementów składowych;
  • ewidencja listy płac na kontach księgowych;
  • przygotowywanie deklaracji do zewnętrznych instytucji (ZUS, GUS, PEFRON, US);
  • przygotowywanie raportów i danych płacowych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse);
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i podatku VAT;
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • doskonała organizacja czasu pracy, rzetelność i terminowość;
  • umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole;
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji;
  • mile widziana znajomość programu CDN Optima, bardzo dobra Pakietu MS Office.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Zakład Doskonalenia Zawodowego

branże: Księgowość / Audyt

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...