eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OłtarzewZaopatrzeniowiec / Magazynier

Kto szuka:

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Zaopatrzeniowiec / Magazynier

Lokalizacja:

Ołtarzew, ul. Poznańska 343

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Głównych Obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • Realizacja bieżących zamówień firmy
  • Dbanie o terminowość dostaw
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dostawcami oraz umiejętność negocjacji cen
  • Dobra organizacja pracy
  • Prowadzenie bezpośredniej sprzedaży części zamiennych i akcesoriów
  • Zamawianie części pod klienta
  • Przygotowywanie paczek do wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, dokładność, obowiązkowość
  • Umiejętność obsługi pojazdów dostawczych
  • Komunikatywność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę pod opieką doświadczonych fachowców -pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy
  • Solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy)
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Strzeżony parking pracowniczy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...