eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaTechnolog Produkcji Leków

Kto szuka:

KRKA Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technolog Produkcji Leków

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Równoległa 5

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CEL PRACY
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych, inicjowanie kontroli zmian, analiza ryzyka w zakresie produkcji leków – postaci niesterylne w formie stałej;
  • opracowywanie procedur technologicznych i walidacyjnych w języku angielskim i w języku polskim
  • opracowywanie planów walidacji i raportów walidacji oraz udział w przeprowadzaniu walidacji procesu
  • opracowywanie standardowych procedur operacyjnych (SOP) oraz szkolenie pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY
  • wykształcenia wyższego z zakresu farmacji, technologii chemicznej, pokrewnych
  • doświadczenia w pracy przy produkcji leków minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie przy wytwarzaniu postaci niesterylnych w formie stałej)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi z MS Office
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: KRKA Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...