eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MajdanTechnolog meblowy

Kto szuka:

HEBAN Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technolog meblowy

Lokalizacja:

Majdan, ul. Trasa Lubelska 79

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie technicznych rysunków wykonawczych mebli,
  • analiza otrzymanej dokumentacji projektowej,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dla opracowywanych mebli,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną (rysunki, programy CNC, zmiany projektowe, rozkroje).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • praktyczna wiedza z zakresu technologii produkcji mebli na wymiar,
  • znajomość oprogramowania CORPUS,
  • mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • bezpłatny parking,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Monter mebli Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: HEBAN Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...