eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Technik Obiektu

Kto szuka:

ENGIE Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Obiektu

Lokalizacja:

Warszawa, Wołoska 12

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Utrzymanie techniczne instalacji budynkowych: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, gazowe, grzewcze, ppoż., wod-kan, lub inne w zależności od obiektu
  • Przeglądy, konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi
  • Usuwanie bieżących awarii oraz usterek
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Uprawnienia SEP 1 kV
  • Wykształcenie techniczne, bądź doświadczenie z zakresu eksploatacji instalacji budynkowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów Word, Excel, obsługa poczty
Mile widziane
  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV
  • Uprawnienia SEP w zakresie G2, G3

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Praca zmianowa, 7 dni w tygodniu, dyżury 12 godzinne (7.00-19.00 i 19.00-7.00)
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do platformy nauki języka angielskiego / niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych
  • Szkolenia autoryzacyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Accountant with French Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierowca - Dostawca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny