PracaOferty pracy WarszawaSztygar Zmianowy Górniczy pod Ziemią / TBM Shift Engineer

GULERMAK Agir Sanayi Insaat ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

Stanowisko:

Sztygar Zmianowy Górniczy pod Ziemią / TBM Shift Engineer

Lokalizacja:

Warszawa, Bemowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Praca przy drążeniu tuneli za pomocą tarczy TBM na projekcie rozbudowy II linii Metra w Warszawie,
  • Nadzór nad prowadzeniem robót tunelowych na zmianie,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych,
  • Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem,
  • Bezpieczna organizacja prac nadzór i kierowanie przydzieloną grupą pracowników,
  • Kontrola jakości pracy wykonywanej przez podległych pracowników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Posiadanie kwalifikacji w dozorze ruchu specjalności górniczej,
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialność, skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych, dodatkowe zajęcia językowe i inne,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Wsparcie w relokacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: GULERMAK Agir Sanayi Insaat ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

branże: Zarządzanie

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...