eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JankiStolarz meblowy

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Stolarz meblowy

Lokalizacja:

Janki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Montowanie mebli i drzwi na wymiar

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • 3-4 letnie doświadczenie w montażu mebli
  • Umiejętność obsługi narzędzi stolarskich
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rysunku technicznego i konstrukcji meblowych

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełen etat

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Praca fizyczna

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.