PracaOferty pracy WarszawaStarszy Specjalista w Wydziale Obsługi w Biurze Prezesa

Kto szuka:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Stanowisko:

Starszy Specjalista w Wydziale Obsługi w Biurze Prezesa

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Żelazna 59A

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • obsługę sekretariatu,
  • organizacyjne wspomaganie przełożonego w pracy, w tym organizację wyjazdów służbowych oraz rozliczanie kosztów,
  • monitorowanie bieżących spraw i realizację prac związanych z zadaniami przełożonego,
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz zapewnienie właściwego obiegu informacji,
  • prowadzenie kalendarza przełożonego i organizację spotkań,
  • uczestniczenie w spotkaniach służbowych,
  • przygotowywanie i redagowanie dokumentów, prezentacji i raportów oraz notatek ze spotkań,
  • współpracę z innymi wydziałami, jednostkami w organizacji oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe,
  • ma minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • potrafi tworzyć i redagować pisma urzędowe, prezentacje, notatki, protokoły,
  • jest komunikatywny oraz potrafi pracować w zespole,
  • dobrze organizuje pracę własną, jest odpowiedzialny, rzetelny, samodzielny,
  • skutecznie działa pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • znajomość zagadnień administracji publicznej oraz Ustawy Prawo Wodne i Ustawy o dostępie do informacji publicznej,
  • umiejętność obsługi EZD,
  • znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.
  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.
  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.
  • Pracę, która ma znaczenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

branże: Administracja publiczna

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.