PracaOferty pracy Warszawa › Starszy Specjalista ds. projektów unijnych i dotacji

Kto szuka:

Centrum Nauki Kopernik

Stanowisko:

Starszy Specjalista ds. projektów unijnych i dotacji

Lokalizacja:

Warszawa, Powiśle

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

(1 etat)

Kopernik to zespół ludzi o zróżnicowanych pasjach i zainteresowaniach, otwartych, ciekawych świata i gotowych na niekonwencjonalne wyzwania. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków
  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej do wybranych konkursów w ramach obowiązujących programów (programy europejskie, m.in. Horyzont 2020, programy operacyjne krajowe i regionalne, itp.) i konkursów grantowych (m.in. granty badawcze, programy finansowane z budżetu państwa, fundusze korporacyjne, itp.),
  • tworzenie budżetów i harmonogramów realizacji projektów,
  • współpraca z działami merytorycznymi przy tworzeniu koncepcji merytorycznych projektów,
  • rozliczanie otrzymanych środków zewnętrznych, w tym weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania,
  • realizacja projektów w tym monitorowanie wskaźników, harmonogramów i budżetów realizowanych projektów,
  • przygotowywanie wniosków o płatność, sprawozdań, raportów,
  • kontakt i współpraca z Instytucjami pośredniczącymi w zakresie rozliczania i sprawozdawczości,
  • monitorowanie dostępnych funduszy krajowych i europejskich,
  • wyszukiwanie źródeł finansowania i weryfikacja możliwości pozyskania dofinansowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy
  • wykształcenia wyższego min. licencjackiego (mile widziane studia podyplomowe z zakresu pozyskiwania i zarządzania funduszami europejskimi),
  • min. 3-letnie doświadczenia w zakresie przygotowywania, realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych – szczególnie mile widziane doświadczenie w rozliczaniu środków na infrastrukturę,
  • znajomości dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych (środki publiczne krajowe i europejskie),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
  • skrupulatności, dokładności, wielozadaniowości,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Świadczenie Świąteczne
  • Premia roczna
  • Dostęp do platform rozwojowych
  • Dostęp do kafeterii benefitowej
  • Vouchery do Kopernika
  • Inspirujące i profesjonalne środowisko pracy
  • Doskonała lokalizacja biura

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Centrum Nauki Kopernik

branże: Konsulting