eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RegułySprzedawca - Stylista

Kto szuka:

Villaro

Stanowisko:

Sprzedawca - Stylista

Lokalizacja:

Reguły

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta: doradztwo w doborze ubioru odpowiedniego na różne okazje oraz zgodnego z typem sylwetki klienta.
  • Reprezentowanie marki: pozytywne przedstawianie firmy i rozwijanie profesjonalnego wizerunku doradcy.
  • Zarządzanie towarem: dbałość o ekspozycję produktów, zamawianie, przyjmowanie oraz inwentaryzacja.
  • Obsługa kasy: praca z kasą fiskalną i terminalami płatniczymi.
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy:
  • Doświadczenie w roli doradcy klienta.
  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji celów.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • Życzliwość i cierpliwość.
  • Kreatywność i zainteresowanie najnowszymi trendami modowymi.

Firma oferuje:

Co zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii zależnej od wyników sprzedażowych.
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Rabaty pracownicze.
W ramach kontroli jakości obsługi, wszystkie osoby zatrudnione są objęte programem Tajemniczego Klienta.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Villaro

branże: Sprzedaż

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...