eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SiedlceSprzątaczka w bloku

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Sprzątaczka w bloku

Lokalizacja:

Siedlce, ul. Plażowa 2

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • sprzątanie schodów w bloku - 4 piętra
  • utrzymywanie czystości czterech klatek schodowych
  • zamiatanie i zmywanie na mokro schodów, korytarzy, klatek
  • mycie szklanych drzwi przejściowych
  • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości
  • pomocnicze prace porządkowe zlecone przez pracowników administrujących obiektem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowania i rzetelności w realizowanych zadaniach porządkowych
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz terminowości
  • zamieszkania w Siedlcach lub bliskich okolicach

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik Produkcji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pracownik sklepu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Praca fizyczna

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.