eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista w Dziale Fakturowania

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Stanowisko:

Specjalista w Dziale Fakturowania

Numer referencyjny:

283/2024

Lokalizacja:

Warszawa, Zaruskiego 4

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

(Pion Sprzedaży / Dział Fakturowania / Wydział Fakturowania Odbiorców Instytucjonalnych)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Umowa na zastępstwo

Naszym pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 135-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
Główny zakres obowiązków:
  • fakturowanie usług dostarczania wody i odprowadzania ścieków zgodnie z obowiązującą taryfą i obowiązującymi przepisami prawa, w tym weryfikacja danych niezbędnych do wystawiania faktur
  • analiza ilości dostarczonej wody i odprowadzonych ścieków, wyjaśnianie i ustalanie przyczyn tendencji zużycia wody, analiza porównawcza zużycia usług w cyklach rozliczeniowych
  • procedowanie reklamacji Odbiorców usług, w tym weryfikacja zasadności pod względem formalnym i proceduralnym
  • załatwianie korespondencji dotyczącej dokonywanych rozliczeń, pisemnie, e-mailowo bądź telefonicznie
  • współpraca z pracownikami służb eksploatacyjnych z zakresie ustalania warunków poboru wody i odprowadzania ścieków m.in. wystawianie zleceń dla inspektora w celu wyjaśnienia spraw w terenie
  • przygotowywanie dokumentacji dotyczącej fakturowania na potrzeby postępowań sądowych
  • ewidencja wodomierzy odliczających mierzących wodę bezpowrotnie zużywaną
  • bieżąca aktualizacja danych adresowych i kontaktowych Odbiorców usług
  • udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych oraz procedur wewnętrznych
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego (mile widziane doświadczenie w księgowości, a także w zakresie obsługi klienta)
  • dobra umiejętność obsługi pakietu Office (w szczególności Word, Excel)
  • mile widziana umiejętność obsługi sytemu bilingowego dedykowanego do obsługi przedsiębiorstw wodociągowych
  • posiadanie kompetencji analitycznych oraz wielozadaniowość
  • posiadanie kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych niezbędnych do profesjonalnej obsługi klienta
  • umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu

Firma oferuje:

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

branże: Administracja publiczna

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...