PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. BDO

Kto szuka:

Partner Sp. z o.o. Sp. K

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. BDO

Lokalizacja:

Warszawa, Śródmieście

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO.
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska oraz sporządzanie sprawozdań.
  • Kontakt z klientami i spedycjami w sprawie wystawiania i zatwierdzania BDO
  • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska.
  • Weryfikacja poprawności dokumentacji przyjęcia i wydania odpadów
  • Monitorowanie zmian w przepisach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.
  • Dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi, w szczególności Pakietu Office (Word, Excel).
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki związane z ochroną środowiska).
  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność.
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pacę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Karta Multisport, bilety do kina
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Praca dostępna od zaraz.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Partner Sp. z o.o. Sp. K

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska