eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ZąbkiSpecjalista Kontroli Jakości

Kto szuka:

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Stanowisko:

Specjalista Kontroli Jakości

Lokalizacja:

Ząbki, ul. Wolności 50

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • Zapewnienie wymaganej jakości produktów przygotowywanych do wysyłki do naszych klientów.
  • Raportowanie nieprawidłowości związanych z przygotowywaniem produktów wysyłanych do klientów MAKRO oraz opracowywanie reklamacji dotyczących jakości towaru.
  • Szkolenie osób przygotowujących towar do wysyłek.
  • Dbałość o pełne bezpieczeństwo żywności zgodnie ze standardami MAKRO.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości produktów świeżych, jak ryby, mięso, owoce, warzywa.
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe branżowe np. technologia żywności, zarządzanie jakością).
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office
  • Dyspozycyjność - praca w porze nocnej i w weekendy, zgodnie z ustalonym grafikiem.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Gotowość do rozwoju osobistego, samodzielnego poszukiwania rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do miesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania.

Firma oferuje:

Mamy Ci do zaoferowania:
  •  Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  •  Wynagrodzenie zawsze na czas.
  •  System premiowy.
  •  Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  •  Nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor.
  •  Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  •  Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  •  Zniżki na zakupy w MAKRO.
  •  Dofinansowanie do posiłków.
  •  Okazjonalne bony towarowe.
  •  Karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus).
  •  Parking pracowniczy.
  •  Dofinansowanie do wypoczynku.
  •  Nagrody za polecenia pracowników.
  •  Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

branże: Kontrola jakości

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...