PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Zarządzania i Rozliczania Projektów Publicznych

Kto szuka:

Polski Komitet Paralimpijski

Specjalista ds. Zarządzania i Rozliczania Projektów Publicznych

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Konwiktorska 9/ 2

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i kontrola projektów finansowanych ze środków publicznych, np. PFRON, MSiT.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, w tym umowy, zapytania ofertowe oraz różne pisma.
  • Monitorowanie postępów i budżetów projektów oraz prowadzenie dokumentacji.
  • Bezpośredni kontakt z zespołem projektowym, kontrahentami i beneficjentami.
  • Przygotowanie sprawozdań i zestawień z realizacji projektów.
  • Udział w spotkaniach projektowych i współpraca z zespołem.
  • Dbanie o dobry wizerunek biura i organizacji.
  • ać z zespołem.
  • Dbać o pozytywny wizerunek biura i organizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowanymi z funduszy publicznych.
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel i Word.
  • Samodzielność, precyzja i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
Mile widziane:
  • Znajomość procedur i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów z funduszy krajowych.
  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed i karta Zdrofit.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Polski Komitet Paralimpijski

branże: Konsulting

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.